O autorze

Nazywam się Marcin Fliszta. Zawodowo zajmuję się programowaniem od 2006 roku, jednak swoją przygodę z tym tematem rozpocząłem znacznie wcześniej. Głównie programuję w PHP, oprócz tego znam w mniejszym lub większym stopniu inne języki oraz technologie, takie jak HTML, XHTML, XML, CSS, Java Script, AJAX (jQuery), MySQL, itd. Posiadam doświadczenie w tworzeniu stron i serwisów internetowych, różnego rodzaju aplikacje oraz większych systemów informatycznych.

Zabawę z programowaniem zacząłem dość dawno temu, w wieku około 12 lat pisząc proste programy w Basicu na Commodore 64. W późniejszych latach pisałem trochę w Turbo Pascalu, Visual Basicu, C, C++. Była to jednak raczej zabawa niż wielkie projekty. W trakcie studiów zainteresowałem się językami webowymi i po krótkiej przygodzie z ASP zainteresowałem się PHP. I tak już zostało do dzisiaj.

W swojej pracy zajmowałem się też innymi zagadnieniami, związanymi z projektami tworzonymi w Internecie. Posiadam wiedzę na temat pozycjonowania stron, nadzoruję kampanie SEO. Interesuję się szeroko pojętym marketingiem, a w szczególności niestandardowymi formami promocji (marketing wirusowy, partyzancki).

Więcej informacji o mnie można znaleźć na moim portfolio. Znajdują się tam dane na temat mojego doświadczenia, szczegóły dotyczące poznanych technologii oraz przykłady zrealizowanych projektów.